Özel Dikim

Özel Dikim, kişiye özel kesim ve dikişleri ile en nadide ürünlerin sunumu ile bir hizmetten daha fazlasıdır. Aynı zamanda bireyi en çok mutlu eden deneyimlerdendir. Terziniz ile sizin aranızda gerçekleşen buluşma sonrasında oluşan isteklerin tatmin düzeyi, sizin memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarcak en önemlli faktördür. Erkek ve bayan moda tasarımında en önemli katkıyı elbette özel tasarım iile kişiye özel dikilen kıyafetler oluşturmaktadır. Bu kıyafetlerin zamanla genele yayılması ve hazır dikime model olması kaçınılmazdır.

Bayanların özel dikimde en çok tercih ettikleri kıyafet, özel gecelerde giyilen tuvaletlerdir. Bu kıyafetlerin özel ve eşsiz olması, aynı zamanda çok şık olması gerekir. Tercihe göre dişilik özelliklerini öne çıkarması genelde tercih edilebilir.

Bedenine göre kıyafet bulamayanların en çok ihtiyaç duydukları anda imdadına özel dikimler yetişmektedir. En özenli ve kaliteli hizmetin alınması ihtiyacı nedeniyle hizmeti sunanların çok tecrübeli ve titiz olmaları gereklidir.

Kendinizi özel ve güzel hissetmeniz özel dikimle daha olasıdır.